Benk Akademi
Özel Kemal Benk Yabancı Dil Kursu – Kayseri İngilizce Kursu

İletişim Bilgileri

Adres: Yıldırım Beyazıt Mah. Kılıç Sok. No: 16/B Furkan Doğan Tramvay Durağına 500 m. – Mustafa Eraslan Lisesi Yanı, 38140 Melikgazi/Kayseri

Benk Akademi’ye Yazın

Öğrenci Yorumları

“Benk Akademi’yle tanışmadan önce gramer bilgimin yeterli olduğunu düşünüyordum ama Benk Akademi’ye katıldıktan sonra aslında birçok eksiğimin olduğunu öğrendim. Ders esnasında sürekli İngilizce konuştuğumuz için de birçok İngilizce kelime öğrendim.”

Elif İ., Anadolu Lisesi Öğrencisi

“İngilizce bölüm okuduğum ve sıfır İngilizcem olduğu için kursa yazılmaya karar verdim. Benk Akademi’ye geldiğimde ferah ortam, az kişilik sınıflar ve aile ortamını görünce çok sevdim. İngilizcem sıfır haldeyken gayet iyi seviyelere ulaştırdıkları için Benk Akademiye teşekkür ederim.”

Cihan A., Üniversite Öğrencisi
“İngilizce’ye olan ilgim ve isteğim küçüklükten beri vardı. İngilizce’yi daha iyi öğrenebilmek ve geliştirebilmek için güzel, kaliteli ve nezih bir ortama sahip bir kurs bulmam gerekiyordu. Şanslıyım ki Benk Akademi ile yollarımız kesişti. Öğretmenlerimizin bana karşı olan ilgili ve yaklaşımları İngilizce’ye olan ilgi ve isteğim daha çok arttırdı. Böylece İngilizce’yi daha çok sevmemi, başarmanın o güzel tadını bize tattırdığınız için Benk Akademi’ye teşekkür ederim, iyi ki varsınız.”
Efe B. , Lise Öğrencisi