Kayseri İngilizce Özel Ders

Dil öğrenme süreci uzun ve eğlencelidir. Hele ki konu İngilizce ise. Fakat maalesef “İngilizce öğrendim” demek hiçbir zaman kendi başına yeterli değildir. Öğrenilenleri pekiştirmek için ekstra destek almak çok önemlidir. Benk Akademi sizlere tam da bu noktada yardımcı olmak için var!

Kayseri,2de İngilizce özel ders Benk Akademi'den alınır!

Uzmanından İngilizce Dersi

Alanına son derece hâkim, Türklere İngilizce öğretme konusunda adını duyurmuş, yurt içi ve yurt dışında 15 yılı aşkın üniversite ve milli eğitim tecrübesi bulunan sınav uzmanı hocamızla yapacağınız İngilizce derslerinde farkı hissedeceksiniz.

Hocamız hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

İngilizce Dersleri Zor mu?

Hayır, derslerimizde kullandığımız Ters Yüz eğitim modeliyle artık öğrenmek ve İngilizceyi kalıcı hale getirmek her zamankinden daha kolay. Öğrencilerin daha aktif rol aldığı, konuşma odaklı sistemimizle birlikte dil öğrenmeyi daha kalıcı hale getiriyoruz. Okuma, dinleme ve yazma bölümlerini sizden evde yapmanız beklenir. Dersler ise evde yaptıklarınızın üzerine yeni şeyler koyarak ve yazdıklarınızı kendinize adapte ederek yeniden söylemenizle ilerlemektedir. Kullandığımız en prestijli yurt dışı kaynakları sayesinde karma eğitimin tadını çıkarın. Kaynaklarımız tamamen online destekli olup siz her neredeyseniz orada rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle öğrendiğiniz İngilizce kalıcı hale gelecek.

İngilizce Özel Dersi Farklı kılan nedir?

Derslerin verimliliği öğrencilerin dili ne kadar kullandığıyla ilgilidir. Bizim yapmaya çalıştığımız şey ise dersin yüzde 50’sinden fazlasında öğrenciyi konuşturuyor olmak. Bu sayede hem verimli bir özel ders yapmış olacaksınız hem de dili kullanarak öğrendiğiniz için İngilizceniz daha kalıcı hale gelecek.

Dersler sadece kişiye özel mi, grup dersleri var mı?

Derslerimiz bireysel olarak yapılmaktadır ancak bunula beraber ikişer kişilik küçük gruplar halinde de yapılabilmektedir. 2 kişilik grup derslerine kaydolursanız size özel %20 indirim alacaksınız. Detaylı bilgi için sayfanın en altında yer alan fiyat listesi kısmına göz atabilirsiniz. Özel İngilizce derslerimiz üniversite öğrencilerimiz ve kendini geliştirmek isteyen herkes uygundur.

45 derslik paketimiz:

Nakit Fiyatı: 25000 TL.

Kredi Kartına tek çekim ya da iki Taksitli Fiyatı: 26000 TL. ***

2 Kişilik Küçük Grup :

Nakit: 18000 (kişi başı)

Kredi Kartına tek çekim ya da iki Taksitli Fiyatı: 18500 TL. ***

** Tek Çekim / Maximum’a eğitim kurumları taksitlendirme kampanyası.

Daha detaylı ilgili bilgi için bizleri arayabilir veya kursumuzda ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Benk Akademi fiyat ve yukarıda belirtilen tüm detayları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Benk Akademi “Değer Katar”

…çünkü şeffaflığa önem veriyoruz.

Daha fazlası ve detaylı bilgi için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip etmek için buraya tıklayın.

İngilizce için yaptığımız son kampanyamıza ulaşmak için buraya tıklayın.