Çocuk İngilizce Kursu – Kayseri

Çocuklara dil eğitimi konusunda uzman eğitmenlerimizle çocuklar erken yaştan itibaren yabancı dili eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkarıyor. Çocuklarla iletişimi güçlü hocaları sayesinde çocuklarınız İngilizce öğrenme farkını yaşasın!

Hangi Seviyelerde İngilizce Dersi var?

Yabancı kaynakları kullanarak konuşma odaklı seviyenizi öğrendikten sonra size uygun seviyede başlatıyoruz. Başlangıç A1 ile başlıyoruz. Devlet okulundan koleje geçen ya da okulda İngilizce derslerinde zorlanan öğrencilerimize yönelik çalışıyoruz. Hatta bütün bunlara ek olarak beceri odaklı desteklerimiz de mevcuttur. Siz sadece konuşma becerisine yönelik bir ders isterseniz bu şekilde de sizlere yardımcı oluyoruz.

Çocuk grupları hangi yaş grubuna yönelik?

Kursumuzda 7-10 yaş grubu çocuklara İngilizce dersi vermekteyiz.

Çocuklar için İngilizce en iyi Benk Akademi'de öğrenilir!

Çocuk gruplarımız ne zaman oluyor?

Genelde yaz aylarında olan Kids gruplarımız eğitim öğretim dönemi içinde de olabiliyor. Okul dönemi hafta sonları sabah veya öğle saatlerinde yapılmaktadır. Yaz dönemlerinde ise hafta içi de dahil olmak üzere haftada 3 gün yapılabilmektedir.

İngilizce kursu kaç kişilik gruplardan oluşuyor?

Derslerimiz hem bireysel hem de grup dersleri olarak yürütülmektedir. Grup derslerimiz 8-10 kişilik gruplarda yapılabilmektedir. Fakat şu an için sadece bireysel ders yapıyoruz.

Dersler zor mu?

Aksine, çocuklar için İngilizce kursumuz yetişkin gruplarla yaptığımız derslerden çok çok daha eğlenceli geçmektedir. Şarkılar, oyunlar gibi çocukların ilgisini derse yönlendirebilecek nice aktivite derslerimizde kullanılmaktadır. Öğrencilerimizin daha aktif olduğu derslerimizde kullandığımız kalıcı öğrenme metotlarıyla çocuklarınızın uzun yılar akıcı İngilizce konuşmasına yardımcı oluyoruz.

Sertifika alabilir miyim?

İngilizce kursunun alınan kurlarını tamamlayan öğrencilerimize bünyemizce hazırlanmış olan seviye sınavları uygulanmaktadır ve bu sınavlarda başarılı olan arkadaşlarımıza bitirdikleri seviyenin sertifikası verilmektedir.

İngilizce dersinde hangi kaynaklar kullanılıyor?

Derslerimizde çoğunlukla yabancı ve milli eğitim destekli kaynakların çocuklar için olan kaynaklarını kullanıyoruz.

Benk Akademi’de Çocuklar için İngilizce Dersi saatleri ve Ücretleri:

25 derslik Özel Ders paketimiz:

Nakit Fiyatı: 15000 TL.

Kredi Kartına tek çekim fiyatı: 15500 TL. **

** Tek çekim. Lütfen kredi kartınızın eğitim kurumlarındaki tek çekim ödemelerine taksitlendirme kampanyasını inceleyiniz.

Önemli Not: Benk Akademi fiyat ve yukarıda belirtilen tüm detayları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

Benk Akademi “Değer Katar”

…çünkü şeffaflığa önem veriyoruz.

Daha fazlası ve detaylı bilgi için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip etmek için buraya tıklayın.

İngilizce için yaptığımız son kampanyamıza ulaşmak için buraya tıklayın.