Kayseri’de İngilizce konusunda iddialıyız!

120 saatlik İngilizce derslerimiz sizi ön plana çıkaracak. Bugünün küreselleşmiş dünyasında İngilizce bilmek, iş fırsatlarını genişletmenin yanı sıra yurtdışında eğitim ve kariyer imkanlarına da kapı aralar. Farklı kültürlerle etkileşimde bulunmak ve anlaşmak, günümüzde önemli hale gelen bir beceridir. Ancak dil becerilerini güçlendirmek, bireysel çabalarla zaman zaman zorlu olabilir. Bu noktada, doğru eğitimi almak ve uygun bir eğitmenle çalışmak, başarıya giden yolda önemli bir adımdır. Biz, Benk Akademi olarak, profesyonel eğitmen kadromuz ve etkili öğretim metotlarımızla sizleri İngilizce öğrenim serüveninizde desteklemek için buradayız!

Kayseri İngilizce Kursu

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR)’na uygun hazırlanmış dünyanın en kaliteli kaynaklarından olan materyallerimizle ve müfredatımızla A1-C1 seviyeleri de dahil olmak üzere toplam 7 seviyede 4 dil becerisi (özellikle anlatmayı mümkün kılan konuşma ve yazma becerilerinin üstünde durarak) ve 3 dil alanında eğitimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İngilizce derslerimizde öğrenci katılımına ciddi önem verip keyifli öğrenmeyi amaçlamaktayız.

Neden İngilizce öğrenmeliyim?

Günümüzde 53 ülkenin resmi dil olarak konuştuğu İngilizce, artık bir istekten daha fazlası. Bu nedenle İngilizce dersleri alarak eğitim, iş ve günlük hayatınızda fark yaratabilirsiniz. Bu sayede, iş yerinizde promosyon alıp, eğitim hayatınızı daha ileri bir seviyeye taşıyabileceksiniz. Hatta yurt dışına çıktığınızda hiç zorlanmadan yabancılarla iletişim kurmanın keyfini yaşayın. Çünkü uzun yıllardır Türk öğrencilere İngilizce öğretme ve üniversitede eğitim tecrübesi olan hocalarımızla farkı hissetmeyi hak ediyorsunuz.

Kayseri Genel İngilizce Kurs Ücretleri – Benk Akademi

2023 MayısGenel İngilizce kurs ücretimiz aşağıdadır. Kurs ücreti 120 saatlik yaklaşık 10 öğrencinin eğitim aldığı gruplar içindir. Fakat şu an için kurumumuzda İngilizce dersi için çoklu kur satışı yapılmamaktadır.

Kurslar sistemleri, eğitmenleri, materyalleri ve fiziksel ortamları ile değerlendirilmelidir. Buna ek olarak bizimle iletişime geçmeniz durumunda telefonla, video konferansla, mesajlarla ya da kursumuzda sizlere farkımızı detaylı anlatmak isteriz. Böylece kendimizi yakından tanıtma fırsatı bulmuş olacağımıza inanıyoruz.

Genel İngilizce Kursu Fiyatları

  Nakit Kredi Kartı
Bir Öğrenci 16000 16500
     
     

Benk Akademi “Değer Katar”
…çünkü şeffaflığa önem veriyoruz.

Daha fazlası ve detaylı bilgi için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip etmek için buraya tıklayın.

Diğer yabancı dil kurslarımız hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.