Kayseri de Rusça Kursu arıyorsanız doğru adres Benk Akademi olacaktır. Neden mi? En iyi eğitmenlerle en modern kurs merkezini birleştirdik.

Kayseri Rusça Kursu – Benk Akademi Rusça Dersleri

Benk Akademi Kayseri Rusça kursumuzda A1-A2 ve B1 seviyelerinde eğitimlerimize devam etmekteyiz. Uzun yıllardır üniversite ve eğitim tecrübesine sahip, alanında son derece yetkin Rus asıllı hocamızdan alacağınız Rusça dersleriyle bu dili öğrenmek her zamankinden daha kolay ve keyifli!

Neden Rusça Öğrenmeliyim?

Rusça, önemi her geçen gün artan dillerden biridir. Özellikle Türkiye’ye coğrafi olarak yakınlığı ve dünyada dış işlerinde Rusya’nın büyük aktörlerden biri oluşu ve Rusya ile ticari bağlarımız Rusçayı önemli kılan faktörlerdendir. Bunların yanı sıra, akademik ve bilimsel çalışmalar da Rusçanın önem kazanmasına neden olmaktadır. Türkiye’de Rusça bilen kişi sayısının oldukça az oluşu göz önünde bulundurulursa Rusça konuşabilmek sizi özellikle inşaat, turizm, dış görevlendirmeler, dış ticaret ve yurtdışı eğitime erişme kolaylığı konularında vazgeçilmez kılabilir.

Rusça kursuna gitmenin bir başka getirisi ise Rusçanın Rusya dışındaki ülkelerde de kullanılıyor olmasıdır. Rusça öğrenmek size başta Rusya, Ukrayna, Moldova, Polonya, Gürcistan, Kazakistan ve Azerbaycan gibi ülkeler olmak üzere Rusya Federasyonu, Doğu Avrupa ve Orta Asya’da çalışma ve okuma imkânı sunmaktadır.

Dış görevlendirmeler için Rusça YDS sınavına girecek öğrencilerimiz için de Rusça kursumuzu kesinlikle tavsiye ediyoruz.

2021 yılında ÖSYM tarafında hazırlanan YDS Rusça sınavına buradan ulaşabilirsiniz.

Rusça Öğrenmek Zor mu?

Rusça konuşmayı öğrenmek, anadili Türkçe olanlar için zorlayıcı olsa da uzman bir eğitmenin planladığı iyi bir sistemle tahmin edildiğinden kolay olabilir. Kiril alfabesini öğrendikten sonra deneyimli hocamız sayesinde kısa zamanda Rusça öğrenebilirsiniz. Rusçayı öğrenmek diğer bir deyişle Ukraynaca, Lehçe, Çekçe, Sırpça ve Boşnakça gibi Slav dillerini de öğrenmeye hazır olmanız demek.

Kayseri Rusça kursu hangi seviyesinde eğitim veriyor?

Rusça Kursumuzda A1-A2 ve B1 seviyelerinde eğitim alabilirsiniz. 25 derslik paketimizle hızlıca Rusça öğrenmeye başlayabilirsiniz. Fakat A1 kurunun bitmesi için 25 derslik paketimizden en az 3 tane daha alınmasını tavsiye ediyoruz.

Derslerini Online alabilir miyim?

Kayseri Rusça Kursu derslerinize dilerseniz yüz yüze dilerseniz de online olarak devam edebilirsiniz.

Kayseri Rusça kursu bitiminde sertifika alabilir miyim?

Evet, kurs bitiminde tamamladığınız kura göre tarafımızca hazırlanan belgeyle dil seviyenizi sertifikalıyoruz.

Kayseri Rusça Kursu ne zaman ve hangi günler? Hafta sonu Rusça öğrenebilir miyim?

Derslerimiz genelde hafta içi akşam ve hafta sonu gündüz saatlerinde yapılmaktadır. Hocamıza ve sizlere uygun olan gün ve saatleri kararlaştırıp derslerinize başlayabilirsiniz.

Rusça Kursunda Sınıflar kaç kişilik?

Rusça derslerimiz genellikle özel ders olarak yürütülmektedir.

Benk Akademi’de Ders saatleri ve Ücretleri:

90 dakikalık 10 ders paketimiz:

Nakit Fiyatı: 15000 TL.

Kredi Kartına tek çekim ya da iki Taksitli Fiyatı: 15500 TL. ***

** Tek çekim. Lütfen kredi kartınızın eğitim kurumlarındaki tek çekim ödemelerine taksitlendirme kampanyasını inceleyiniz.

Daha detaylı ilgili bilgi için bizleri arayabilir veya kursumuzda ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Benk Akademi fiyat ve yukarıda belirtilen tüm detayları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.